Oturum AçÜye kodunuzu girip Gönder butonuna tıklayınız. Henüz şifre belirlememiş iseniz, yeni bir şifre oluşturulacaktır. Belirlenmiş bir şifreniz varsa bu şifreniz veya yeni oluşturulan şifreniz üye bilgilerinizde yer alan ePostanıza gönderilecektir.


Oturum Aç
Oturum açarak üyelik hesabınıza ulaşmak için Kütüphane Otomasyon Sisteminde kayıtlı kullanıcımız olmanız gerekmektedir.

Daire Başkanlığımız tarafından tüm kullanıcılarımız sisteme otomatik olarak aktif kullanıcı olarak tanımlanmaktadır.

Üyelik hesabınıza erişimle ilgili sorun yaşamanız halinde (0338) 226 20 00 Dahili: 3407/2051 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Kütüphane Hesabı üzerinden oturum açmak için Üye Kodu; Öğrencilerimiz için “Öğrenci Numarası ”, Akademik / idari Personelimiz için “T.C. Kimlik No” dur. Şifre ise; daha önce oluşturulmamışsa, sayfanın alt kısmında yer alan “Şifremi unuttum / Belirlemedim” başlığına tıklanarak sistemde kayıtlı cep telefonlarınıza / e-posta adreslerinize gönderilecektir.
Oturum açtıktan sonra sağ üstte yer alan "Üye İşlemleri" bölümüne tıklandığında açılan sayfada sol bölümdeki menüde üstte yer alan "Üye Bilgileri" menüsü bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yükümlülüklerimiz ve çerez politikamız hakkında bilgi sahibi olmak için alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.